Сьогодні на уроці історії вчитель розповів нам про засоби санітарії і гігієни Стародавнього Риму, комунікації, які були побудовані у давнину.
Цікаво, як можна було це все збудувати не маючи сучасних пристроїв?
Цікаво, як можна було це все збудувати не маючи сучасних пристроїв?
Комментариев нет:
Отправить комментарий